Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Stropy

Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym producentem stropów Teriva. Do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszych atestowanych płukanych i sortowanych kruszyw, najwyższej jakości keramzytu i profesjonalnie produkowanej kratownicy, sprawdzonych i tylko polskich cementów portlandzkich. TERIVA 4.0/1, które produkujemy mają blisko 3-krotnie większą nośność niż starsze stropy TERIVA I.

Belki TERIVA żelbetowe belki stanowią konstrukcję nośną stropu. Produkowane w odstępach co 0,20 m aż do długości L = 8,60 mb.

Pustaki TERIVA keramzytowe pustaki 8-komorowe służą za wypełnienie przestrzeni między belkami. Ciepłe, lekkie i bezpieczne. Pustaki przygotowane do poprowadzenia w nich dowolnej instalacji.

Kształtki wieńcowe żelbetowe kształtki służące do szalowania wieńców. Nie tylko eliminują czasochłonne i kosztowne deskowanie ale i znacząco zmniejszają ryzyko popełnienia błędu na budowie.

Stal zbrojeniowa

Wszelkiego rodzaju prefabrykaty w szerokim zakresie średnic ze stali żebrowanej i gładkiej. Wykonamy zbrojenie na zamówienie wg każdego projektu.

Stal zbrojeniowa to najważniejszy element konstrukcyjny każdego projektu budowlanego. Tego typu stalą zbroi się ławy i ściany fundamentowe, belki stropowe i stropy, nadproża i wieńce, a także schody, tarasy, balkony i słupy. Ich zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości elementów konstrukcyjnych budynku, przez co tworzona konstrukcja architektoniczna jest stabilna, trwała i bezpieczna. Wytwarzana i dostępna jest w postaci: prętów gładkich lub żebrowanych, walcówki lub drutu oraz siatek zbrojeniowych – czyli zgrzewanych maszynowo prętów lub drutów.

Poza gotowymi belkami zbrojeniowymi w naszej ofercie znajdą Państwo również:

  • PRĘTY ŻEBROWANE ORAZ GŁADKIE o średnicy od ∅6 do ∅20
  • GOTOWE STRZEMIONA – wykonamy strzemiona o każdym kształcie i wymiarze
  • SIATKI ZBROJENIOWE (maty budowlane zgrzewane) – zgrzewane z prętów żebrowanych
  • DRUT WIĄZAŁKOWY – do łączenia gotowych elementów

Wszystkie wykonywane przez nas elementy zbrojeniowe wykonywane są z certyfikowanej stali.

Chemia budowlana

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów chemii budowlanej wiodących firm: Franspol, Tytan, Sopro, Kreisel, Dolina Nidy, Master Mas, Altax, Izolex, Promotor.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże Państwu wybrać odpowiedni produkt.

  • kleje
  • tynki
  • farby
  • impregnaty
  • izolacje

Okna i drzwi

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów stolarki okiennej i drzwiowej znanych producentów: Veka, Gealan, Komsta, Roto, Fakro, Mar-Tom, Velux.

Wszystkie proponowane produkty objęte są długoletnią gwarancją. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże Państwu wybrać odpowiedni produkt.

Materiały ścienne

W naszej ofercie znajdą Państwo materiały ścienne wiodących firm, np. Solbet, Ytong, Wienerberger, Roben czy Silka.

Wszystkie proponowane produkty objęte są długoletnią gwarancją. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże Państwu wybrać odpowiedni produkt.

Materiały wykończeniowe i izolacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów wykończeniowych wiodących marek takich jak Budmat, Norgips, Kreisel, Tytan, Rockwool, Styropian Plus, Lafarge, Franspol

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże Państwu wybrać odpowiedni produkt.

Pokrycia dachowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pokryć dachowych wiodących firm: Röben, Koramic (Wienerberger), Braas, Creaton, Budmat,

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże Państwu wybrać odpowiedni produkt.

Systemy kominowe

Od ponad 10 lat produkujemy własne kompletne ceramiczne systemy kominowe. Oferujemy ceramikę renomowanego niemieckiego producenta firmy HART Keramik. Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy ceramikę o grubości 20 mm.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Kominy Uniwersalne – uniwersalny komin do każdego rodzaju paliwa, np. drewna, gazu, oleju opałowego, węgla, brykietu, ekogroszku czy biomasy. W jego skład dodatkowo wchodzi ocieplenie oraz odskraplacz. Przeznaczony jest do odprowadzania spalin w przedziale 60-600°C.

Kominy Standard – ekonomiczne rozwiązanie. System stosowany do kominków oraz pieców na paliwa stałe jak: węgiel, drewno, biomasę, brykiet czy trociny. W systemie brak, m.in. Przeznaczony jest do odprowadzania spalin w przedziale 200-600°C.

Kominy Magnus – system przeznaczony do urządzeń grzewczych na paliwo gazowe – kotły z zamkniętą komorą spalania. Do komina Magnus mogą być podłączone urządzenia grzewcze, usytuowane na poszczególnych kondygnacjach budynku (do 10 kotłów). Przeznaczony jest do odprowadzania spalin w przedziale 60C – 200C.

Wentylacja – pustaki wentylacyjne przeznaczone do budowy kanałów wentylacji grawitacyjnej. Produkowane z kruszywa keramzytowego. Zgodnie z polskimi przepisami wloty do przewodów powinny znajdować się m.in. w łazienkach, w kuchni, pomieszczeniach bez okien oraz np. w garażu.

Pustaki szalunkowe

Idealne jako podmurówka lub pełne ogrodzenie. Dostępne na słupki oraz elementy ścienne.

Pustaki szalunkowe zaprojektowano, jako betonowe szalunki tracone. Układane warstwowo na zakładkę, zbrojone i zalewane betonem, pozwalają na szybkie i pewne wykonanie fundamentów. W porównaniu do tradycyjnych, pracochłonnych i kosztownych szalunków drewnianych oszczędzamy czas i pieniądze.

Pustaki szalunkowe IREK mają szerokie zastosowanie do budowy: ścian fundamentowych, ścian nośnych o zwiększonej wytrzymałości pod budynki mieszkalne i gospodarcze, ścian oporowych, piwnic, ogrodzeń i murów.

PS 50
Wymiary: 50×15×25 cm
Masa: ok. 22 kg/szt.
zużycie na 1 m² fundamentu: 8 szt./m²
zużycie betonu na 1 mb : ok. 0.08 m³

PS 43
Wymiary: 43×25×25 cm
Masa: ok. 25 kg/szt.
zużycie na 1 m² fundamentu: 9 szt./m²
zużycie betonu na 1 mb: ok. 0.018 m³

PS 34
Wymiary: 34×34×25 cm
Masa: ok. 28 kg/szt.
zużycie na 1 mb słupa: 4 szt.
zużycie betonu na 1 mb: ok. 0.06 m³

PS 25
Wymiary: 25×25×25 cm
Masa:ok. 10 kg/szt.
zużycie na 1 mb słupa: 4 szt.
zużycie betonu na 1 mb: ok. 0.03 m³